HİZMETLERİMİZ

ERZİNCAN YAZILIM

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizi inceleyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Yazılım Hizmetlerimiz

Web Sitesi Geliştirme

İşletmenizin konseptine özel tasarımla web sitenizi profesyonel şekilde geliştiriyoruz. Aynı zamanda yönetim paneli ile düzenleme yapabiliyorsunuz.

Daha Fazla

İşletmenizin konseptine uygun web sitesi teması geliştiriyoruz. Web sitenizin içeriklerini, sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda oluşturuyoruz. Web sitenizin sağlıklı şekilde çalışacağının garantisini veriyoruz. Beklenmedik durumlarda hemen müdahale ediyoruz.

 

Masaüstü Uygulaması Geliştirme

İhtiyaçlarınızı pratik çözümler ile giderecek masaüstü uygulamalar geliştiriyoruz.

Daha Fazla

İşlerinizi kolaylaştıracak akıllı otomasyon sistemleri geliştiriyoruz. Windows, Linux ve MacOS işletim sistemlerine uyumlu olarak geliştiriyoruz. Bir yıl boyunca sıfırdan geliştirdiğimiz masaüstü uygulamalara ücretsiz destek hizmeti sağlıyoruz.

SEO Optimizasyonu

Web sitenizin arkaplan kodlarını, içeriklerini düzenliyor ve seo uyumlu yeni içerikler hazırlıyoruz.

Daha Fazla

Organik aramada üst sıralarda yer almak için seo optimizasyonu en önemli faktördür. SEO (Search Engine Optimization), dilimizde arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Google başta olmak üzere Yandex üzerinde de seo hizmeti vermekteyiz. Seo optimizasyonu için ilk başta sitenizin uyumlu hale getirilmesi şarttır. Ardından seo için düzenlemeler ve içerikler yazılabilir. Web sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilmesi için hemen bizimle iletişime geçin.  

Sosyal Medya Yönetimi

İşletmenizin sosyal medya hesaplarını profesyonellere bırakın ve gelişimini takip edin.

Daha Fazla

Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, LinkedIn, WhatsApp Business gibi sosyal medya platformlarından hesaplarınızın yönetimi ve danışmanlığını yapıyoruz. Sosyal medya üzerinden satışlarınızı artırmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama projelerinizi profesyonel ekibimiz ile Android ve iOS işletim sistemlerine uyumlu olarak geliştiriyoruz.

Daha Fazla

4+ yıldan beri Android ve iOS mobil uygulama geliştiriyoruz. Sizlerin projelerine göre sıfırdan Flutter kullanarak mobil uygulama geliştiriyoruz. Projenizin ilk tasarım aşamasından marketlerde yayınlanma süreçlerinin hepsini biz yapıyoruz. Bir yıl boyunca sıfırdan geliştirdiğimiz mobil uygulamalara ücretsiz destek hizmeti sağlıyoruz.

 

Web Uygulaması Geliştirme

Her cihazdan hızlıca erişip işlerinizi yapacağınız profesyonel web uygulamaları geliştiriyoruz.

Daha Fazla

İhtiyaçlarınızı giderecek profesyonel web uygulamarı geliştiriyoruz. Veritabanı tasarımından sunucuda canlıya alınma süreçlerinide biz yönetiyoruz. Bir yıl boyunca sıfırdan geliştirdiğimiz web uygulamalarına ücretsiz destek hizmeti sağlıyoruz. 

Google Ads Danışmanlığı

Reklam çalışmalarınızı profesyonellere bırakın ve paranızı gereksiz harcamayın.

Daha Fazla

Google Ads üzerinden işletmeniz için reklam vermek istiyorsanız hemen bize ulaşın. Sizin için gerekli işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirelim. Reklamlarda anahtar kelime, bütçe, dönüşüm, yer vb. kilit noktalar üzerinden yaptığımız ayarlar ile gereksiz para harcamanızı durduruyoruz. Profesyonel ekibimiz ile içerik çalışmalarını da biz yapıyoruz. 

Siber Güvenlik

Gizli kalması gereken veriler ile çalışıyorsanız bunların güvenliğini üst düzeye taşıyoruz. 

Daha Fazla

Sunucu, web sitesi, mobil uygulama, masaüstü uygulama veya api servislerinin güvenliğini önemsiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.  

ERZİNCAN YAZILIM

Hizmetlerimizden faydalanmak ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.