HAKKIMIZDA

ERZİNCAN YAZILIM

Erzincan ilinde işletmelere profesyonel yazılım hizmetleri vermek için faaliyete başladık. Yazılım sektöründe birçok alanda hizmet vermekteyiz. Bu alanları incelemek için buraya tıklayınız. Erzincan Yazılım, Demir Medya Stüdyo şirketinin bir alt hizmetidir.

EKİBİMİZ

Alper Ragıb

Alper Ragıb

CO-Founder & Software Engineer

Erzincan Yazılım proje yöneticisi ve ortağıyım. Tecrübeli bir yazılım mühendisi olarak elde ettiğim bilgiler doğrultusunda ve ekip arkadaşlarımızın katkıları ile kaliteli bir yazılım hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Emir Talha

Emir Talha

M. Software Developer

Sunucu ve veritabanı tasarımı, yönetimi ve güvenliği alanlarındaki uzmanlıklarım mevcuttur. Aynı zamanda web sitesi geliştirme alanında yeterince bilgi birikimine ve tecrübeye sahibim. 

Mazhar Yusuf

Mazhar Yusuf

Graphic Designer & J. Software Developer

Arayüz tasarımları (ui-ux), web siteleri ve yapay zeka alanları üzerindeki bilgi birikimlerimi ve deneyimlerimi Erzincan Yazılım projelerinde aktif olarak kullanıyor olacağım.

Metin Furkan

Metin Furkan

Sales and Marketing Specialist

Satış ve pazarlama alanında uzmanlığa sahibim. Sahada yılların oluşturduğu birikim ve tecrübemi Erzincan Yazılım potansiyel müşterileri için kullanıyorum. Sizleri de ziyaretimize bekleriz.

Bizim Değerlerimiz

Tüm müşterilerimize uyguladığımız hususlar aşağıda listelenmiştir.

Destek Hizmeti

Sıfırdan geliştirdiğimiz tüm projelerin 1 yıl boyunca ücretsiz destek hizmetini sağlıyoruz. Bu hizmetten mobil, web ve masaüstü uygulama yaptıran kullanıcılar yararlanabilir. Aynı zamanda teslim sözleşmesinde destek hizmetinin ücretsiz verileceğinin maddesi olması gerekmektedir.   

Performans

Temiz kod ve okunabilirliği yüksek kod yazarak, kod tekrarı yapmadan, gereksiz işlem yapmadan ve gerekli prensiplere uygun projeler geliştiriyoruz.

 

Güvenlik

Tüm projelerde güvenliği atlamadan gerekli tedbirleri alarak geliştiriyoruz. Gizli tutulması gereken ve önemli veriler olan bir projede ekstra güvenlik tedbirleri alarak üst düzey bir koruma sağlıyoruz. Kullandığımız şifreleme algoritmaları IEEE standartlarına uygundur.  

ERZİNCAN YAZILIM

Hizmetlerimizden faydalanmak ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.